خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / سریال دست سرنوشت چند قسمت است و پایان سریال دست سرنوشت
سریال دست سرنوشت چند قسمت است

سریال دست سرنوشت چند قسمت است و پایان سریال دست سرنوشت

سریال دست سرنوشت چند قسمت است

سریال دست سرنوشت چند قسمت است

پایان سریال دست سرنوشت

سریال دست سرنوشت محصول شبکه استار ترکیه در سال ۲۰۱۴ است.این سریال در شبکه جم فارسی دوبله و در حدود ۱۰۰ قسمت این سریال پخش شده است.فیلم دست سرنوشت در دو فصل ۵۰ قسمتی ساخته شده است

بازیگران سریال دست سرنوشت

گوربی ایلری, اوزجان دنیز, هتیچه شندیل, بگوم کوتوک, Metin Cekmez, Rose Onat, Goncagul Sunar, Hakan Mericiler
Kemal Kocatürk, Berrin Arısoy, Anil Altan ,Serdar Ozer

خلاصه دست سرنوشت

قهرمان ، پسر دوم خانواده ثروتمند یوروکهان هاست که در شهر استانبول زندگی می کنند . برادر قهرمان صاحب دو فرزند دختر است و مادر آنها نگران ادامه نسل خاندان یوروکهان است و به همین خاطر همسر قهرمان یعنی دافنه را تحت فشار قرار میدهد.دافنه چندین سال قبل در یک حادثه ، شانس مادر شدن را از دست داده است اما زندگی عاشقانه ای با قهرمان ؛ همسرش دارد.در طرف دیگر داستان ، الیف دختر روستایی که در شهر هاتای زندگی میکند ، در مزرعه ی یوروکهان ها کارگر است.حادثه ای اتفاق می افتد و خانواده یوروکهان و الیف در استانبول به هم میرسند.دافنه که در پی راهی برای مادر شدن است به فکر رحم اجاره ای می افتد و با مادر همسرش قهرمان در میان میگذارد ، او نیز استقبال کرده و برای این کار ، الیف را در نظر می گیرد .

پایان سریال دست سرنوشت

سریال دست سرنوشت در دو فصل ساخته شده و ۵۰ قسمت به زبان ترکی می باشد . لوکیشن سریال در شهر های استانبول و هاتای می باشد و از شبکه Star TV ترکیه پخش می شده است . قسمت آخر این سریال در ۲۹ دسامبر ۲۰۱۵ از این شبکه پخش شده است .

 سریال دست سرنوشت چند قسمت است

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال هتل پیاده رو

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش بازیگران سریال هتل پیاده رو