خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / بازیگران سریال ملکه شب , خلاصه اسامی بازیگران سریال ملکه شب ترکی
بازیگران سریال ملکه شب

بازیگران سریال ملکه شب , خلاصه اسامی بازیگران سریال ملکه شب ترکی

بازیگران سریال ملکه شب ترکی+ خلاصه داستان ملکه شب

بازیگران سریال ملکه شب

اسامی بازیگران سریال ملکه شب

ملکه شب عنوان سریال جدید شبکه محصول شبکه star ترکیه به کارگردانی  Taylan Biraderler و در ژانر اجتماعی عاشقانه است.سریال ملکه شب یکی از سریال های پرطرفدار در بین بیننده ها ایران است.در این مقاله داستان و بازیگران سریال ملکه شب ترکی در سایت جذاب ۹۸ برای شما عزیزان تهیه شده است که در ادامه می خوانید و می بینید.

نام بازیگران سریال ملکه شب

مریم اوزرلی (Meryem Uzerli),مراد ییلدیریم(Murat Yıldırım),فوندا اریعیت(Funda Eryigit),Deniz Celiloğlu (Emre),بوراک دنیز (Burak Deniz),ابرو پولات (Ugur Polat)
Seda Akman (Hümma),Selim Bayraktar (Hakan),Nihan Büyükağaç (Emine),Burak Demir (Oktay),Ömür Arpacı (Sadık),Reha Özcan

خلاصه داستان سریال ملکه شب

عزیز تاجری مشهور و اهل کارادنیز است . پسر کوچک نزدیک ترین دوستش که به قتل رسیده رو به فرزندخواندگی قبول میکنه . عزیز همسرش رو سال ها پیش از دست داده و یک پسر و یک دختر داره .کارتال پسر عزیز ، تا لحظه ای که سلین وارد زندگیش بشه دوست نداشته هیچ زنی رو وارد زندگیش بکنه.

در حالیکه سلین در فرانسه (شهر Grasse) به دنبال عشق میگرده ، از لحظه ای که با کارتال آشنا میشه احساس میکنه اون چیزی که به دنبالش بوده رو پیدا کرده . سلین و کارتال حتی با اینکه میدونن عشقشون تنها در یک شب تمام خواهد شد ، باز هم دوست دارن این عشق رو تجربه کنن و عشق اونا از گراس تا ترابزون و سپس استانبول کشیده میشه …
حضور بازیگران مطرحی چون Meryem Uzerli که قبلا در سریال “حریم سلطان” و Murat Yıldırım که قبلا در سریال “عشق و جزا” نقش آفرینی کرده اند می تواند بر جذابیت این سریال اضافه کند.

 

 

مطلب پیشنهادی

بازیگران سریال هتل پیاده رو

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش

بازیگران سریال هتل پیاده رو + داستان و زمان پخش بازیگران سریال هتل پیاده رو