خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخرین خبر حوداث / خودکشی در مترو تهران ۱۹ دی ۹۵
خودکشی در مترو تهران

خودکشی در مترو تهران ۱۹ دی ۹۵

خودکشی در مترو تهران ۱۹ دی ۹۵

خودکشی در مترو تهران

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره خودکشی در مترو تهران گفت: در ساعت ۸:۱۹ صبح ۱۹ دی ۹۵ حادثه سقوط به زیر قطار مترو به مرکز فوریت‌های اورژانس اعلام شد که به دنبال آن بلافاصله اکیپی از عوامل اورژانس به محل حادثه واقع در ایستگاه دانشگاه شریف اعزام شدند.

وی اضافه کرد: پس از حضور عوامل اورژانس مشخص شد که مردی ۳۵ ساله به زیر قطار سقوط کرده و متاسفانه به دلیل شدت جراحت وارده جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه محل حادثه به عوامل مترو انتظامی تحویل داده شد، گفت: درباره اینکه علت این حادثه خودکشی بوده یا خیر، کارشناسان مربوطه باید اظهارنظر کنند.

جوانی صبح امروز با ورود به حریم ریلی مترو تهران اقدام به خودکشی کرد.شرکت بهره برداری متروی تهران در خصوص حادثه خودکشی صبح امروز در خط ۲ مترو اعلام کرد که ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه صبح مردی به‌دلیل ورود عامدانه و تجاوز به حریم ریلی در ایستگاه متروی دانشگاه شریف، دچار حادثه شد و فوت کرد.

در پی این حادثه حرکت قطارهای خط ۲ مترو در این مسیر دچار اختلال و متوقف شده بود که براساس اعلام شرکت مترو، اکنون حرکت به حالت عادی بازگشته است.

ایسنا پیش از این جنسیت این فرد را زن اعلام کرده بود که روابط عمومی مترو با تصحیح آن، اعلام کرد که عامل حادثه مردی بود که با ورود به بخش زنان، اقدام به خودکشی کرده بود.

عکس خودکشی در مترو تهران

مطلب پیشنهادی

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو | پخش زنده پلاسکو

پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو اخرین خبر و  پخش زنده عملیات امداد در پلاسکو