خانه / گردشگری / فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند
فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای بسیار زیبا و بسیار دیدنی است، در ده های اخیر این کشور پیشرفت بسیار خوبی را از نظر زیر ساخت های و فراهم آوردن امکانت رفاهی برای مسافران و گردشگران داشته است. سالانه تعداد قابل توجهی از افراد از این کشور بازدید می کنند و پول قابل توجهی را به اقتصاد این کشور تزریق می کنند که این پول محرکی بسیار قوی برای چرخ اقتصاد این کشور است، در ادامه قصد داریم تا شما هر چه بیشتر با فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند آشنا کنیم پس با بخش گردشگری جذاب ۹۸ همراه باشید.

وات آرون

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین آثار تاریخی تایلند است در واقع وات آرون به معنی «معبد سپیده دم» یکی از معابد بودایی واقع در کرانه غربی رود چائو فرایا است. این معبد از نظر طراحی زیبا‌، منظره رودخانه و دورنمای جذابی برخوردار است. وات آرون درست رو بروی رود وا فو بنا شده شما می توانید با بازدید از این بنا منظره ای بسیار زیبای این رودخانه را داشته باشید و از دیدن آن لذت ببرید. برای عبور از رودخانه نیز هرچند دقیقه یک بار قایقی عبور می‌کند و این امکان را برای شما فراهم می آورد.

رود چائو فرایا

بدون شک می توان گفت این رود یکی از بزرگترین ویژگی های  شهر بانکوک می باشد و جلوه ای متفاوت به این شهر داده است.گردشگران و توریست ها ساعات بسیار خوشی را بر روی این رودخانه می گذرانند و دید بسیار مناسبی را از دید این شهر بدست می آورند. از یک سو آسمان‌خراش‌های بزرگ در امتداد رودخانه و از سوی دیگر خانه‌های شناور چوبی برخی بومی‌ها در کنار کانال های کوچک تصویری از مدرنیته و ساختار بومی این منطقه را به نمایش گذاشته است که در کنار تمام تفاوت ها به زیبایی هر چه تمام تر در کنار هم قرار گرفته اند.

فانگ نگا بای

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

این منطقه گردشگری که در فانگ نگا بای قرار گرفته است شامل فیل سواری و رانندگی در سواحل شرقی پوکت می باشد.از دیگر تفریحات که می توانید تجربه کنید گشتن در جزیره با قایق های کوچک در دریای فانگ نگا بای می باشد. در این جزیره، میمون ها و مرغ ها دریایی بدون توجه به دنیای بیرون در داخل آن زندگی می کنند و شما می توانید از نزدیک شاهد زندگی این موجودات زیبا باشید.

مجسمه بودای بزرگ

یکی از مهمترین آثار دیدنی پوکت مجسمه بودای بزرگ است روزانه افراد بسیار زیادی برای تماشای آن به این منطقه می آیند. ارتفاع این مجسمه ۴۵ متر است و به راحتی از دوردست دیده می‌شود. با حضور در این مکان می‌توانید نمایی مبهوت‌کننده و ۳۶۰ درجه از جزیره را تماشا کرده و لحظات بسیار خوبی را ثبت کنید و خاطره ای همیشگی را برای خود رقم بزنید پس دیدن این بنا را در برنامه تور تایلند خود قرار دهید.

ساحل پاتونگ

اگر به دنبال آرامش و استراحت در ساحل هستید به ساحل پاتونگ بروید این ساحل بسیار زیبا همچون بهشتی در قلب پوکت است. ساحل پاتونگ یکی از مهم‌ترین سواحل عمومی پوکت است که به‌خاطر فاصله کم با بیشتر هتل‌ها و مراکز تجاری و خرید، بسیار شلوغ و پرطرفدار است. در این ساحل شما می توانید به تفریحاتی مانند غواصی، قلیق سواری و اسکی روی آب بپردازید.

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

معبد چالونگ

از جمله معروف‌ترین معابد تایلند که همواره مورد توجه بسیاری از گردشگران و مردم تایلند بوده است. معماری بی‌نظیر و نقاشی‌های موجود بر روی دیوارهای این معبد، گردشگران فراوانی را به این معبد می‌کشاند. این معبد در کنار ۲۹ معبد دیگر جزیره پوکت قرار گرفته است.
شما برای اطلاع از قیمت تورهای این کشور کافی است سری به آژانس های مسافرتی معتبر بزنید و از هزینه و برنامه های پکیج های متفاوت آن ها مطلع شوید.

 

 

مطلب پیشنهادی

چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم

چگونه به مونترال کانادا سفر کنیم

مونترال، شهری فرانسوی در کشور کاناداست که با تمام نقاط دیگر این کشور فرق دارد. …