خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخرین خبر حوداث / تبعات حادثه مینی بوس توریست های آلمانی در شیراز
تبعات حادثه مینی بوس توریست های آلمانی در شیراز
تبعات حادثه مینی بوس توریست های آلمانی در شیراز

تبعات حادثه مینی بوس توریست های آلمانی در شیراز

صنعت توریسم یکی از جالب ترین و متنوع ترین صنعت های دنیا است، که از این طریق می توان درآمد سرشاری را کسب کرد. کشورهای زیادی با سرمایه گذاری بر روی بخش های مختلف خود و فراهم کردن بهترین بستر برای جذب مسافران و توریست ها در این عرصه وارد شده اند و توانسته اند بخش اعظمی از بازار را با توجه به مزیت های خود در اختیار بگیرند. با اخرین خبر حوادث این هفته همراه ما باشید.

مینی بوس توریست های آلمانی
مینی بوس توریست های آلمانی

همانقدر که این فعالیت ها بالابرنده وسعت این بازار برای کشور ما خواهد بود، کارها و اتفاقاتی هم باعث می شود تا ما قسمت بدست آورده شده از این بازار جذاب و پردرآمد را از دست بدهیم. اخیرا یکی از این دست حوادث دلخراش برای دو توریست آلمانی رخ داده است که باعث مرگ این دو گردشگر شد و زخمی های زیادی را به جای گذاشت.

این واقعه در روز دوشنبه اتفاق افتاد و در پی آن مینی بوس حامل گردشکران آلمانی در جاده تهران به شیراز واژگون شد، خبرهای رسیده حاکی از آن است که ۱۸ نفر در این حادثه مجروح شدند که حال دو نفر از آن ها وخیم گزارش شده است. امیدواریم تبعات حادثه مینی بوس توریست های آلمانی در شیراز در آینده گریبان گیر کشورمان نشود!

مینی بوس توریست های آلمانی
مینی بوس توریست های آلمانی

رییس پلیس راه فارس با بیان اینکه لحظاتی پس از تصادف، بالگرد و ماشین های اورژانس در محل حاضر شده و به مداوا و درمان مجروحان پرداخته اند، اشاره کرده بود.

وی در صحبت های خود به این موضوع هم اشاره داشت که علت بوجود آمدن این حادثه، لغزندگی جاده بر اثر بارندگی و نیز تخلف راننده به همراه عدم رعایت سرعت مطمئنه بوده است و همچنان در حال تحقیقات بیشتر در این مورد هستند.

مطلب پیشنهادی

قتل در اراک | ماجرای قتل در اراک چهارشنبه 22 دی 95

قتل در اراک | ماجرای قتل در اراک چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵

قتل در اراک چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵ ماجرای قتل در اراک