خانه / گردشگری / آدرس سفارت چین در تهران
سفارت چین
سفارت چین

آدرس سفارت چین در تهران

با افزایش سفرهای گردشگران و تجار و افزایش روابط کشورها قوانین جدیدی در روابط بین المللی وضع شده تا قبتواند هر چه بهتر این خدمات انجام گیرد، یکی از این کارها که می توان به آن اشاره کرد و نقش بسیار مهمی را در این بین بازی می کند سفارت ها هستند.سفارت به نوعی نمایندگی دائم و یا موقت یک کشور در کشور دیگری می باشد و حافظ منافع آن کشور، گاهی محل اقامت سفیر یا نمایندگان در داخل خود سفارت در نظر گرفته شده است. این نکته را نیز می توان گفت که بر طبق قرارداد وین درباره روابط سیاسی که شامل حال سفارتخانه ها می شود این است که سفارت خانه ها، بایگانی، اسناد و همچنین محل اقامت ماموران از مصونیت سیاسی برخوردار است.افراد زیادی برای گردشگری کشور چین را انتخاب می کنند.

سفر به چین یکی از رویایی ترین سفرهایی است که می توانید داشته باشید، این کشور دارای تمدنی بسیار کهن بوده و شما می توانید با سفر به این کشور خاطره ای باورنکردنی را برای خود به رقم بزنید،برای سفر به این کشور باید اقداماتی را انجام داد در ادامه این اقدامات را برای شما شرح می دهیم.

سفارت چین
سفارت چین

به طوری که این قانون بهش کلی میزبان را مسئول محافظت از اماکن دیپلماتیک در برابر تجاوز و خرابکاری و حافظ امنیت سفارت داخل کشور خود می داند.بر خلاف باور رایج سفارت هر کشور قلمرو مستقل آن کشور نیست این باور از مصونیت دیپلماتیک سختگیرانه ای که دارد بوجود آمده است برای مثال می توان گفت ماموران کشور میزبان جز با کسب اجازه از مسئول سفارت حق ورود به این اماکن را نخواهد داشت.در اطلاعات سفر قصد داریم تا به معرفی سفارت چین بپردازیم.

سفارت ها بسیاری از کارهای شما برای ورود به کشور را و کارهای را که با سفارت دارید انجام می دهند، برای مثال سفارت چین بسیاری از کارهای شما برای ورود به چین را تسهیل می کند.سفارت چین بسیاری از خدمات و شرایط ورود به این کشور را به شما بیان می کند.

سفارت چین
سفارت چین

شما می توانید با رفتن به سفارت چین و گرفتن وقت از خدمات مشاوره این سفارت استفاده کنید، این سفارت در تهران می تواند در بسیاری از موارد شما را راهنمایی کنید تا بتوانید سفر ی با آرامش و خیال راحت به چین داشته باشید.

سفارت چین در تهران یکی از مهم ترین و فعالترین سفارت ها در داخل کشور می باشد، روزانه افراد زیادی برای گرفتن ویزا و اجازه ورود به کشور چین به این سفارتخانه مراجعه می کنند و بسیاری از تجار نیز همین طور، از طرفی سالانه مراسم بسیار زیادی در جهت بهبود روابط در این سفارتخانه انجام می گیرد و جلسات بین تجار ایران و چین برای انجام معاملات اقتصادی را تسهیل می کند. سفارت چین در تهران در محیط بسیار خوبی قرار گرفته است و دسترسی به آن از هر نظر برای افراد آسان است، شما می توانید با گرفتن وقت قبلی به سفارت چین به راحتی با مشاوران و کارمندان این سفارت تعامل داشته و مسائل را به راحتی رفع کنید تا بتوانید از تور چین خود لذت ببرید.

سفارت چین
سفارت چین

برای راحتی بیشتر شماره تلفن و آدرس سفارت چین در تهران را در ادامه می آوریم.

آدرس: تهران-اقدسیه (موحد دانش)- نبش خیابان فیروزبخش- شماره ۷۳

تلفن۱: ۰۲۱-۲۲۲۹۱۲۴۰

تلفن۲: ۰۲۱-۲۲۲۹۱۲۴۱

منبع: http://e-china.ir

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای بسیار زیبا و بسیار دیدنی است، در ده های اخیر …