خانه / اخبار فناوری / بهترین برند های هدفون در دنیا
بهترین هدفون های دنیا
بهترین هدفون های دنیا

بهترین برند های هدفون در دنیا

اگر قصد خرید یک هدفون مناسب را دارید باید به بازار سری بزنید، اما در آنجا با حجم زیادی از اطلاعات و اجناس روبه رو می شوید که انتخاب را برای شما بسیار دشوار و مشکل می کند، طراحی و تنوع بالای این محصول در مرحله اول به چشم می آید اما این محصول بیشتر برای کاربردی که از آن توقع دارید منحصر به فرد می شود.

بهترین هدفون های دنیا
بهترین هدفون های دنیا

امروز قصد داریم بهترین برندهای هدفون در دنیا را براساس نظرات کارشناسان و متخصصان این حوزه و مشخصات کیفی و فنی این هدفون ها به همراه قابلیت های آن ها بررسی شده است را برای شما معرفی کنیم، تا بتوانید بهترین انتخاب را با هزینه مناسبی دارا باشید ژس با اخبار فناوری امروز ما همراه باشید.

دهمین گزینه در این لیست هدفون Panasonic است، برخلاف هدفون فیلیپس و کریتو که به شعار «less is more» را می دهند ، تنها تعداد کمی این قابلیت را دارا می باشند.دیگر مدل های این برند نقد های متفاوتی را دریافت کرده اند اگر قصد خرید از این برند را دارید ، بهترینش را تهیه کنید.

بهترین هدفون های دنیا
بهترین هدفون های دنیا

اما در مورد هدفون های اپل که تا همین چند وقت پیش از کیفیت ضعیفی برخوردار بوده اند، امروز توانسته با معرفی  EarPod نقد های بسیار خوبی را دریافت کند و مشتریان زیادی را برای این محصول جلب کند، این مدل از هدفون ها ارگونومی نسبتا خوبی را در گوش دارد و از صدای بسیار خوبی برخوردار است، اگرچه این هدفون ضعف هایی نیز دارد.

هدفون های فیلیپس یا کریتیو برای خرید ریسک زیادی دارد، اما شما می توانید با همین مبلغ از برند سنهایزر که امتحان خود را پس داده و در بازار شناخته شده است ،هدفون دلخواه خود را تهیه کنید، این هدفون کاربران حرفه ای دارند و بسیاری از بهترین Dj های دنیا از این برند منحصر به فرد استفاده می کنند. قیمت هدفون های این برند با میانگین ۱۴۰ دلار در بازار وجود دارد.

بهترین هدفون های دنیا
بهترین هدفون های دنیا

برند AKG و برند محصولات پایونیر بهترین هدفون های روز را تولید می کنند، این دو کمپانی با محصولات بسیار خوب و قیمت بسیار مناسب بسیاری از خریداران را به خود جذب می کنند.

اما برند محبوب سونی ، این برند نسبت به دیگر برندها عملکرد قابل تحسینی را دارا می باشد و تمام سلیقه ها را در بر می گیرد، تنوع بالای محصولات این برند باعث شده که محصولات این کمپانی جزو انتخاب های آنها باشد.

بهترین هدفون های دنیا
بهترین هدفون های دنیا

در آخر سه برند برتر این لیست را برای شما بیان می کنیم این سه برند که Shure ،Grado ،Klipsch بهترین محصولات را به مشتریان خود عرضه می کنند و قیمت این هدفون ها براساس نیاز شما بسیار متغییر بوده، اما اگر می خواهید هزینه زیادی کنید این سه برند بهترین محصولات را در اختیار شما قرار می دهند.

مطلب پیشنهادی

المان های شهری

تاثیر المان های شهری بر روی رفاه شهروندان

استفاده از المان های شهری یکی از اقداماتی است که می توان برای بهبود و …