خانه / گردشگری / معروفترین هتل های کیش، اصفهان و شیراز
هتل های ایران
هتل های ایران

معروفترین هتل های کیش، اصفهان و شیراز

برای سفر به هر شهری که مد نظرتان است باید در جایی سکونت کنید که در کنار امنیت و آرامش امکاناتی با کیفیت و مناسب داشته باشید تا بتوانید در کنار دوستان یا خانوادتان لحظاتی مملو از نشاط و شادی داشته باشید و از سفر خود به اندازه کافی لذت ببرید که این مهم تنها با اقامت در هتل یا خانه ی شخصی شما برآورده می شود ولی چون نمی توان در هر شهری خانه مسکونی داشت هتل بهترین پیشنهاد برای شما است.با توجه به رسیدن به تعطیلات تابستانی بسیاری از خانواده ها در پی تهیه و آماده سازی اقدامات برای سفر هستند.محبوب ترین تورهای داخلی عبارتند از  تور اصفهان، تور کیش و تور شیراز که هریک از زیبایی و ویژگی بسیار متفاوتی برخوردار بوده و بین خانواده ها و جوانان بسیار محبوب بوده.

هتل های ایران
هتل های ایران

رزرو هتل یکی از مهمترین اقدام برای مسافرت می باشد و این کار خود را بیشتر نشان می دهد که شما به همراه خانواده بخواهید سفر کنید.برای این کار نیز می توانید به آژانس های هواپیمایی مراجعه و به راحتی برنامه سفر خود را معین کنید.در ادامه معروفترین هتل های کیش و اصفهان را رای شما معرفی می کنیم.

 

هتل شیراز

شیراز یکی از توریست پذیر ترین شهرهای ایران است که یکی از هتل های آن هتل شیراز است. زادگاه فرهنگ و هنر ایرانی و با سرمایه گذاری قسمت خصوصی قرار گرفته است. نزدیک بودن به دروازه قرآن و باغ های شیراز، دسترسی به اماکن تاریخی تخت جمشید، حافظ و سعدی،امکان دسترسی کاملا آسان به فرودگاه و شاهراهای اصلی کشور، این هتل را از نظر مکانی در شرایطی بسیار خاصی برخوردار کرده است.

شیراز
شیراز

این هتل در کنار پایبندی خود به تمام تعهداتش با ارائه عالیترین درجه خدمات گردشگری در شهر شیراز،بر آن است تا با بالا بردن کیفیت و بروزرسانی سطح دانش پرسنل، تجهیزات و خدمات، سالیان پیاپی بهترین گزینه جهت ارائه خدمات لوکس و پذیرایی به نسل امروز و نسل آینده باشد. ترویج فرهنگی در صنعت گردشگری کشور با ارائه خدمات استثنایی و بسیار بالاتر از انتظار میهمانان داخلی و خارجی بعنوان چشم انداز این هتل محسوب شده است.

هتل شایگان کیش

این هتل یکی از توریست پذیر ترین هتل های جزیره کیش می باشد که در سال ۱۳۸۱ مورد استفاده قرار گرفت و در حال حاضر یکی از بهترین هتل های کیش به حساب می آید همانطور که گفتیم تور کیش یکی از محبوب ترین تورهای داخلی است و مسافران بسیاری از اقسا نقاط ایران و البته کشور های خارجی برای سیاحت به این جزیره می آیند. این هتل با ۱۵ هزار متر مربع سازهی پیش ساخته در بهترین نقطه جزیره کیش قرار گرفته است. همین موقعیت جغرافیایی بکر سبب شده است تا دستیابی به مرکز های خرید مانند پردیس ، پانیذ و هایپر مارکت و جاذبه های طبیعی مانند اسکله و سازمان های اداری برای گردشگران فوق العاده آسان باشد. کارکنان مجرب و خوش اخلاق هستند و پذیرش را با سرعت تمام انجام خواهند داد.

کیش
کیش

از جمله امکانات این هتل می توان به این اشاره کرد که در این هتل ۵ ستاره ۱۴۰ باب اتاق به صورت اتاق های دو تخته ، سوئیت یک خوابه با ظرفیت ۳ نفر الی ۴ نفر و آپارتمان برای اقامت مهمانان عزیز مورد نظر قرار گرفته است. از امکاناتی که می توان در این اتاق ها با طراحی شیک و مدرن بهربرداری نمود ، به تمام این موارد ذکر شده می توان اشاره نمود.

هتل عباسی اصفهان

از جمله جذابیت های این هتل می توان به معماری بی نظیر در بین تمامی هتل های اصفهان اشاره کرد  یکی از هتل های بزرگ اصفهان و حتی کشور ایران به شمار می رود. معماری این هتل به دوره صفوی ارتباط دارد. زمانی که مادر شاه سلطان حسین صفوی مدرسه چهار باغ اصفهان را بنا کرد موقافات بسیار زیادی  را به آن اختصاص داد که یکی از این موارد کاروانسرای مادر شاه بود که هم جوار مدرسه چهار باغ واقع شده بود. با اینکه کانروانسرای عباسی در زمان حمله مغول ها همانند بقیه ساختمان های باستانی اطرافش نابود شد اما هنوز طرح های باقی مانده بر روی دیوار ها از دوره ی محمدشاه نشان می‌دهد که این کاروانسرا چه پیشینه عمیقی را دارا است.

اصفهان
اصفهان

همچنین در ادامه می توان به این مورد اشاره کرد که هتل عباسی ۲۲۴ اتاق یک تخته، دو تخته و پردیس ، سوئیت پردیس، قاجار، صفوی و آپارتمان های دوخوابه دارد که همگی با کاملا استاندارد های بین المللی و جهانی تطبیق داده شده است. همچنین تا کنون گروه های زیادی از مقامات سیاسی و فرهنگی کشور های مختلف جهان در این هتل اقامت کرده اند .

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

فرهنگ و آثار تاریخی کشور تایلند

کشور تایلند یکی از کشورهای بسیار زیبا و بسیار دیدنی است، در ده های اخیر …