خانه / اخبار فناوری / سیستم عامل ios 11 آیفون جدید معرفی شد
سیستم عامل ios 11 آیفون جدید معرفی شد

سیستم عامل ios 11 آیفون جدید معرفی شد

شرکت اپل در چند روز اخیر از سیستم عامل ios 11 کرد و در مورد امکانات فوق العاده این سیستم عامل اطلاعات جامعی را در اختیار کاربران قرار داد. طراحی یک مرکز کنترل بسیار متفاوت از جمله مزایای این سیستم عامل است. دیگر برای دسترسی به بخش های مختلف لزوم به کشیدن دست به سه طرف نمایشگر نیست. همچنین دسترسی به وای – فای ، چراغ فلاش و برخی امکانات دیگر راحت تر شده است.  در اخبار فناوری در مورد سیستم عامل ios 11 آیفون جدید معرفی شد بیشتر صحبت خواهیم کرد

سیستم عامل ios 11 آیفون جدید معرفی شد

شخصی سازی مرکز کنترل هم با مراجعه به بخش تنظیمات ممکن است و می‌توانید برنامه های دلخواه مانند نوت، کنترل اپل تی وی و امثال آن را اضافه یا کم کنید. البته افزودن برنامه‌های ثالث به این بخش ممکن نیست.

بخش ارسال پیام iOS11 هم ارتقا یافته و ارسال پول برای دوستان با اپل پی از طریق بخش پیام ها ممکن است. جلوه های تصویری جدید، ساکت کردن مکالمات به صورت ساده تر و امثال آن از جمله امکانات این بخش است. نرم‌افزار Messages قادر به همگام شدن با چندین دستگاه است. بنابراین اگر در نرم‌افزار Messages آیفون خود یکی از پیام‌های متنی را حذف کنید، پیام مورد نظر در تبلت آیپد و رایانه‌ مک شما هم حذف خواهد شد. برعکس این امر هم صادق استهمچنین ابزار تازه‌ای برای اسکرین شات گرفتن در نظر گرفته شده و ویرایش و به اشتراک گذاری آنها هم ساده تر شده است.

سیستم عامل ios 11 آیفون جدید معرفی شد

دستیار هوشمند سیری به‌طور قابل توجهی در سیستم عامل iOS 11 بهبود یافته است و عملیات متعددی در پشت پرده اجرا می‌کند. برخی از تغییرات مربوط به خود سیری شامل رابط کاربری، نمایش نتایج گوناگون بیشتر در زمان جستجو درباره‌ی پاسخ یک پرسش و ترجمه‌ی داخلی بلادرنگ هستند.

علاوه بر این با فعال کردن قابلیت Do Not Disturb در زمان رانندگی هشدار مربوط به دریافت پیام را دریافت نکرده و لذا حواستان در زمان رانندگی پرت نمی شود.از این پس با قابلیت Live Photos هم می توانید کارهای بیشتری انجام دهید و از جمله جلوه‌های بصری بیشتری به کار بگیرید یا تصاویر زنده خلق کنید.

ویژگی SOS هم تماس اضطراری در مواقع خطر را بعد از ۵ بار فشاردادن سریع دکمه sleep/wake ممکن کرده و باعث از کار افتادن قابلیت تاچ آی دی می شود. تنظیمات این بخش در Settings گوشی ممکن است. در نهایت می توانید وای – فای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید بدون آنکه نیازی به افشای کلمه عبور خود داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

المان های شهری

تاثیر المان های شهری بر روی رفاه شهروندان

استفاده از المان های شهری یکی از اقداماتی است که می توان برای بهبود و …