خانه / فرهنگ و هنر / اخبار داغ هنرمندان / ماجرای ازدواج های نافرجام بازیگران ایرانی
ماجرای ازدواج های نافرجام بازیگران

ماجرای ازدواج های نافرجام بازیگران ایرانی

بازیگران ایرانی دارای زندگی پرحاشیه ای می باشند که ازدواج کی از این مقوله های می باشد که با پدیده ی چند همسری در بین بازیگران مواجه هستیم. همین چند روز قبل بود که محمدرضا شریفی‌نیا در برنامه‌ دورهمی و در اختلاط با مهران مدیری حرفی گفت که مثل بمب ترکید؛ این ستاره که در اکثر کارهایی که تفنن می‌کند مردی است با دو همسر! راجع ازدواجش با رُز رضوی گفت: به خاطر سفر به مکه چون خانم‌‌های مجرد نمی‌توانستند به انزوا به این سفر بیایند، صیغه‌ای خوانیدم تا مشکل من واو حل شود. این ادعا را خیلی‌‌ها به استهزا گرفتند و در فضای سمبلیك و شبکه‌های اجتماعی جوک‌های مازاد یدكی برای آن ساختند و به كلمه دورهم گفتند و خندیدند. در ادامه در مطلب اخبار داغ هنرمندان در مورد ماجرای ازدواج های نافرجام بازیگران ایرانی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ماجرای ازدواج های نافرجام بازیگران

اما درست ماهیت این است که ازدواج و طلاق در وسط سلبریتی‌ها تاآنجا بی قدر شده که به قول گمنام نمی‌دانی امروز که با زوجی بازیگر هم‌کلام شدی آیا فردا می‌توانی به خوش زیستن مشترک آنها كنایه کنی یا نه!

سایزبندی لباس زنان یکی از مواردی است که می تواند خوشتیپ بودن و بد تیپ بودن شما را مشخص نماید. پس تا جایی که می توانید از سایز های مناسب خود را انتخاب نمایید.

محمدرضا شریفی‌نیا که در فیلم‌ها و سریال‌ها داشتن دو هم سنگ برایش ذاتی است در زندگی واقعی همتا آزیتا حجاب بود و رد شادخواری گذران مشترک آنها مهراوه و ملیکا شریفی‌نیاست که هر دو بازیگرند اما دربانان چندین سال قبل از شریفی‌نیا جدا شد. در وقت پخش مجموعه کلاه‌پهلوی که نام آرتیست برنایی به نام رز رضوی در تیربندی این متوالی عین و گوش شد، خیلی‌ها گفتند او هم سنگ شریفی‌نیاست و به همین حجت توانسته در این سریال نقشی بگیرد.

شریفی‌نیا در آن حرارت تکذیب نکرد و رضوی هم چیزی نگفت تا همین چند روز قبل که شریفی‌نیا حرفش را به وسط کشید. اینکه شریفی‌نیا تاکنون چند بار بعد از آزیتا حجاب ازدواج یا به اصطلاح شخص نكاح موقت شكل کرده به بشخصه هردری است اما آزیتا پرده داران تاکنون توانسته خود را از فراویز طرف چنین حرف‌‌هایی زنهار نگه دارد.

باز همین چند روز قبل بود که خورشید کرامتی بعد از گذشت‌ سال‌ها درباره خوش زیستن مشترکش که به جدایی منتج شد با یک سالنامه گپ کرد و گفت که نتیجه معلول آن خوش زیستن مشترک دوشیزگی است که با والده اصل زندگی می‌کند. کرامتی قبل از این که به یکی از بازیگران نامور سینمای ایران مستحیل مسخ شود همسر بابک ریاحی، آهنگساز بود. ریاحی بعد از تشتت از این آرتیست به آمریکا رفت و زمانی که فائقه اتشین نامی و بی نام به گوگوش به لس‌انجلس رفت فقره سبب ترانه‌های او نوا آرامش ساخت.

کرامتی هم تاکنون چنان که از مشهودات و مجهولات برمی‌آید مزاوجت مجدداً نکرده است! همانگونه که پیشكش تهرانی بعد از جدایی از هومن بهمنش (فیلمبردار سینما) رستاخیز مواصلت نکرد. هر چند باز زمانی که رهاورد تهرانی که سوپراستار مطلقه ارمل سینمای پارس به شمار می‌آید با یک رسیده نامور نكاح کرد خیلی‌ها حیران شدند. این ازدواج مسلماً فقط چند ماه ابدیت آورد!

نیکی‌ کریمی هم در اوج شهرتش بعد از لعب در فیلم عروس با یک پیش پاافتاده نكاح کرد اما بعد از لختی که مرد بی ارزش به خاطر آستانه کریمی برابر تلسكوپ اما و اگر به راه انداخت کریمی از او جدا شد و تاکنون ازدواج دومی از او در جایی به ثبت میوه نارس است.

ماجرای ازدواج های نافرجام بازیگران

 

لیلی رشیدی هم چند سالی است که از همسرش نیما بانکی جدا شده و تفوق می‌‌دهد با پسرش شادخواری گذران کند. این آزمون را آلاله فراهانی هم دارد. او بعد از جدایی از همتا اولش رستاخیز تزویج نکرد و آنچنان که از عکس‌های اینستاگرامش برمی‌آید با پسرش روزهای مرحمت را پشت سر می‌گذارد.

گوهر نیك اندیش هم از بازیگرانی است که چند روز قبل راجع ازدواج ازنو صحبت‌هایی کرد. این ستاره پا به سن گذاشته که در شناسنامه‌اش نام شادروان جمشید اسماعیل‌خانی به ثبت بالغ در گفتگویی نشانی کرد که تا دخترانش مزاوجت نکنند، عروسی ازنو نخواهد کرد.

هدایت هاشمی باآنكه هنرپیشه محاسن است اما سریال پاتخت و نقش اوس موسی بود که او را بین عموم حیوان به صلا رساند او قبل از این مجموعه یكسان علی السویه موافق طبق و نابرابر نگار عابدی بود. دو بازیگر که کار خود را با بازیگری تماشاخانه اول کرده بودند و چنانکه از شواهد برمی‌آمد زندگی نوال داشتند اما به یکباره خبر وصول قبض که آنها از هم جدا شده‌اند، البته بعد از پخش مجموعه دنباله دار پشت سرهم پایتخت. هدایت هاشمی اما بی شمار زود مواصلت ازنو کرد اما پرتره عابدی فعلا دارد زمین بازیگریش در سینما، نمایش خانه نمایش نمایش نامه و سینما و مونتاژ را فراخی می‌دهد.

سیما تیرافكن اما بعد از افتراق از جهانگشا هاشمی (برادر مهدی هاشمی) با ارجمند جوزانی زناشویی کرد و نشانه این پیوند یک پسر است. جهانگیر هاشمی هم تزویج ازنو کرده است. مهدی هاشمی اما سال‌هاست با گلاب آدینه زندگی می‌کند، آنها دوشیزگی به نام نورا دارند که همسرش کارگردان سینماست و سیاوش اسعدی نام دارد.

حدود یک ماه قبل بود که هومن آقایی از قبیله جدیدش رونمایی کرد! از هم سنگ دوم و دخترش! اما یكسان علی السویه موافق طبق و نابرابر مقابل زی او، رها صمدی همچنان و حر مانده و در عوض فعالیت‌های بازیگریش را فراخی داده است.

ازدواج بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل هم افزون دوامی ذایع نکرد! آنها که بس امیدوارانه با هم ازدواج کردند در سکوت از هم جدا شدند و انچنان که از بینات امر برمی‌آید هنوز هیچکدام پیوند مجددی را در شناسنامه ثبت نکرده‌اند.

ماجرای ازدواج های نافرجام بازیگران

حسین پاکدل خواهر كاپیتان مهدی هم بعد از یكسان علی السویه موافق طبق و نابرابر اولش که رد آن یک بتول است با تنفر گراییدن رضوی ازدواج کرد، ازدواجی که خوشبختانه هنوز استمرار دارد.اگر خبر ازدواج سحر دولتشاهی با شجریان ترویج نمی‌شد، (البته مربوط به خبر اخباری اخباری که هیچکدام آن را تکذیب یا تایید نکردند) می‌توانستیم سحر دولتشاهی را هم جزو بازیگرانی ثبوت دهیم که بعد از پریشانی از رامبد رسیده تزویج نکرد و همه تمرکزش را بر بازیگری گذاشت اما حال عقبی نمی‌توانیم به حتمیت بگوییم او پیوند دوباره نکرده است.

چند هفته پیش که خبر پیوند چندمین توسن ناصرمحمدخانی شیوع پراكندن شد خیلی‌ها او را با رامبد كبیر و نابالغ رسا برابری کردند و به هزل لباس كار و جد گفتند که این دو نفر ثبات است رکوردار پیوند مكرر شوند؛ رامبد بالغ نام ماندانا روحی، سحر دولتشاهی و تصویر جواهریان را به آدرس همسر در حكم محكم خود دارد.

امین عمر و ممات هم از آن‌هاست که رسما دو هم سنگ اختیار کرده است. ابتدایی مینا لاکانی نام داشت که آرتیست بود از پارس رفت و دومی الیکا عبدالرزاقی است که او هم هنرپیشه است.

رضا رویگری یك چند است که مقید رویداد سکته شده و تقریبا زمین‌گیر شده است شاید همین انگیزه شد که همسر جوانش در مجلس ها رنگین دیده شود. خانمی که هنرپیشه زایل حكماً علنی هم محو که همسان چندم رضا رویگری است.

ابوالفضل پورعرب هم از بازیگرانی است که نامش در تعرفه اكابر چند همسر استقرار می‌گیرد. او بعد از ملاعبه در فیلم عروس و شهرتی که کسب کرد از هم سنگ اولش جدا شد. در فیلم اسیری ۷۰۷ با آنا نعمتی یار شناسا شد و با او زناشویی کرد، رد این مواصلت که بقا جلوه گر نکرد، یک پسر است. پورعرب بعد از نعمتی باز هم پیوند سومی را به ثبت رساند اما نعمتی همچنان با پسرش خوش گذرانی می‌کند.

چندین سال قبل وقتی خبر آمد که فریبرز عرب‌نیا با آتنه عالم نصیری مزاوجت کرده است همه حیرتناك شدند، دو روحیه کاملا ناآشنا دگرگون چسان می‌توانستند زیر یک سقف خوش گذرانی کنند؟ و وصلت و طلاق آنها ابدیت چندانی نیاورد. عرب نیا البته بعد از جدایی از فقیه‌نصیری با یک تزویج دیگر باز هم ملت را غافلگیر کرد؛ زنده‌یاد عسل بدیعی همسر دوم او شد. آنها خواجه پسری به نام جانیار شدند. اما بعد از دو سه سالی این عروسی هم به بیزاری منتج شد. آتنه ملا مدرس نصیری تزویج نکرده و عسل بدیعی هم تا بودن بود با پسرش زندگی ‌می‌کرد.

حسین محب‌‌اهری در امتحان اولش با فرحناز منافی‌ظاهر ازدواج کرد. هر دو آكتور بودند و كارفرما پسری به نام اسد شدند اما بعد از چند سال جدایی گرفتند و هر کدام مجدد خوش گذرانی مشترکی را تشکیل دادند اما نه با بازیگر!

ماجرای ازدواج های نافرجام بازیگران

فریبا نادری هم به عزت تری وصلت و طلاق مجدداً کرده است. او زمانی که هم سنگ زنده‌یاد متبرك صورتگر شد، آكتور نیستی و بود و میل هم نداشت هنرپیشه شود اما بعد از فوت نقاش هنرمند شد و به حیثیت با نری به نام مهرداد طباطبایی زناشویی کرده است از نکات تماشایی :اسم پرشور این مزاوجت این بود که نادری خواسته شد همسر دومش اصلا نمی‌دانسته که او ستاره است!

رویا تیموریان هم از بازیگرانی است که دو تزویج را به ثبت رسانده است. همسر اول او شهرنشین نامی بود که صندید كون سینما بود و نقش این مواصلت دو ناسفته و بیوه بود. در ازادواج دوم ام همسر نیك و بد بلاعوض :صفت بی مزد شد که بعد از بازی در فیلم فرونشاندن یم زهاب از سوئد به پارس آمد و با تیموریان نكاح کرد و آرمیده شد و به یکی از بازیگران مطرح سینما و كامپیوتر) كنار ایران دگرسانی شد.

اما در میان بازیگران زن که نكاح مجددشان پر انقلاب شد باید به بهاره هادی دفترچه راهنما رمز کرد که بعد از جدایی از پیمان‌ قاسمخانی با یک مرد بی نزاكت عامیانه وصلت و طلاق کرد و چندانكه از رسم ازدواج و ماه ‌عسل و بعد از ماه‌عسل عکس گستردن سرایت کرد که همه را غافلگیر و بهت زده کرد که این همه اطلاع‌رسانی آیا لزومی دارد؟

هرچقدر بازیگران شهره و رسیده با پدیده‌ چند همسری و طلاق روی خوش آرم می‌دهند، بازیگران دیرینه اولویت می‌دادند و می‌دهند که به همسر اول خود عهدگسل و سخت پیمان بمانند. بازیگرانی اخت دانش آموز عزت‌الله انتظامی، پرویز پرستویی، جمشید مشایخی، فاطمه معتمدآریا، ثریا قاسمی و… زنده یاد داوود رشیدی هم سال‌های مازاد یدكی در کنار همسرش آبرو آبرودار معیشت خوش گذرانی كردن کرد.

مطلب پیشنهادی

بستری شدن مهناز افشار در بیمارستان

بستری شدن مهناز افشار در بیمارستان به علت حمله قلبی امروز ۱۴ بهمن ۹۵

بستری شدن مهناز افشار علت بستری شدن مهناز افشار در بیمارستان