خانه / اخبار فناوری / خبر فروش بالای گلکسی نوت ۸
خبر فروش بالای گلکسی نوت 8

خبر فروش بالای گلکسی نوت ۸

یکی از شرکت هایی که در زمینه ی تلفن همراه دارای پیشینه ی بسیار زیادی است شرکت سامسونگ می باشد که دارای امکانات بسیار زیادی می باشد. با این هیاهویی که برای عرضه آی‌فون‌های جدید راه افتاد، اخبار نوت ۸ سامسونگ تحت تاثیر قرار گرفت. هر چند این کمپانی توانسته در روزهای جمعه و شنبه گذشته که این فبلت معرفی شد، ۲۷۰۰۰۰ عدد از آن را درخانه یعنی کشور کره جنوبی بفروشد. در ادانمه در اخبار فناوری در مورد خبر فروش بالای گلکسی نوت ۸ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خبر فروش بالای گلکسی نوت 8

همان روز اول، سه اوپراتور اصلی کره ( SK Telecom ،KT و LG Uplus) سفارش ۲۰۰۰۰۰ عددی از این دستگاه را ثبت کردند و روز بعد نیز ۷۰۰۰۰ عدد به فروش رفت.اگر بخواهیم با سال گذشته مقایسه کنیم، باید بگوییم که پارسال این عدد برای نوت ۷ تقریبا ۱۶۰۰۰۰ بود و امسال شاهد پیشرفت چشمگیری در اولین روز فروش هستیم. اس ۸ کمپانی نیز امسال در روز اول فروش توانست به عدد ۲۶۰۰۰۰ برسد.

خبر فروش بالای گلکسی نوت 8

در زمان پیش سفارش نیز نوت ۸، ۸۵۰۰۰۰ عدد پیش خرید داشته است که این مقدار در برابر ۳۸۰۰۰۰ عدد پیش فروش نوت ۷ قابل توجه است.تحلیل‌گران کره جنوبی فروش نرم و آهسته‌ای را برای نوت ۸ پیش از معرفی آی‌فون X پیش‌بینی می‌کنند. این‌ آی‌فون تا سوم نوامبر عرضه نخواهد شد. یکی از این تحلیل‌گران با نام لی سون هاک پیش‌بینی کرده است که سامسونگ می‌تواند ۱۲ میلیون نسخه از نوت ۸ را بفروشد.

مطلب پیشنهادی

مسدود کردن اکانت های نامعتبر در توییتر

مسدود کردن اکانت های نامعتبر در توییتر

یکی از شبکه های اجتماعی که دارای کاربران بسیار زیادی می باشد توییتر می باشد …