خانه / اخبار فناوری / خبر فروش بالای گلکسی نوت ۸
خبر فروش بالای گلکسی نوت 8

خبر فروش بالای گلکسی نوت ۸

یکی از شرکت هایی که در زمینه ی تلفن همراه دارای پیشینه ی بسیار زیادی است شرکت سامسونگ می باشد که دارای امکانات بسیار زیادی می باشد. با این هیاهویی که برای عرضه آی‌فون‌های جدید راه افتاد، اخبار نوت ۸ سامسونگ تحت تاثیر قرار گرفت. هر چند این کمپانی توانسته در روزهای جمعه و شنبه گذشته که این فبلت معرفی شد، ۲۷۰۰۰۰ عدد از آن را درخانه یعنی کشور کره جنوبی بفروشد. در ادانمه در اخبار فناوری در مورد خبر فروش بالای گلکسی نوت ۸ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

خبر فروش بالای گلکسی نوت 8

همان روز اول، سه اوپراتور اصلی کره ( SK Telecom ،KT و LG Uplus) سفارش ۲۰۰۰۰۰ عددی از این دستگاه را ثبت کردند و روز بعد نیز ۷۰۰۰۰ عدد به فروش رفت.اگر بخواهیم با سال گذشته مقایسه کنیم، باید بگوییم که پارسال این عدد برای نوت ۷ تقریبا ۱۶۰۰۰۰ بود و امسال شاهد پیشرفت چشمگیری در اولین روز فروش هستیم. اس ۸ کمپانی نیز امسال در روز اول فروش توانست به عدد ۲۶۰۰۰۰ برسد.

خبر فروش بالای گلکسی نوت 8

در زمان پیش سفارش نیز نوت ۸، ۸۵۰۰۰۰ عدد پیش خرید داشته است که این مقدار در برابر ۳۸۰۰۰۰ عدد پیش فروش نوت ۷ قابل توجه است.تحلیل‌گران کره جنوبی فروش نرم و آهسته‌ای را برای نوت ۸ پیش از معرفی آی‌فون X پیش‌بینی می‌کنند. این‌ آی‌فون تا سوم نوامبر عرضه نخواهد شد. یکی از این تحلیل‌گران با نام لی سون هاک پیش‌بینی کرده است که سامسونگ می‌تواند ۱۲ میلیون نسخه از نوت ۸ را بفروشد.

مطلب پیشنهادی

المان های شهری

تاثیر المان های شهری بر روی رفاه شهروندان

استفاده از المان های شهری یکی از اقداماتی است که می توان برای بهبود و …