خانه / خبرهای جذاب و دست اول / اخبار داغ / کارهایی که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید
کارهایی که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید
کارهایی که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید

کارهایی که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید

حتما شما هم نام روز عشق و روز ولنتاین را مسموع اید و مالوف دارید جشنی متعسر به پیوند روز عشق ترتیب دهید. بلكه :حرف ایضاً غم خاصی فقره سبب روز عشق در نظر نداشته باشید. ما بابت شما لیستی فراهم کرده ایم که روز عشق تان را عاشقانه تر کند. پیشنهادهای بامزه و مشغول درگیر دل بسته کننده ای در این سیاهه وجود دارد که در عین حمق می تواند هر سلیقه ای را قانع کند. همراه باشید. در ادامه در مطلب اخبار داغ در مورد کارهایی که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

غذایی به شکل قلب حاضر کنید.

از پیتزا محزون تا کیک و بیسکوئیت و ژله، همه را می توانید به کمک تندیسه به شکل قلب درآورید. حتی اگر غذای برنجی آراسته بینایی اید می توانید برنج را در کاسه ای به شکل قلب بریزید، آن را با پشت آبگردان کمی فشار دهید تا هموار شود و سپس آن را در دیس كوچك برگردانید. این یک حسرت بسیار دشوار و در توانایی راجع به حساب همه است که می تواند شب دو نفره یا جشن تان را آرزومندانه کند.

کارهایی که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید

وقتی از کار بیرون از مشرب مقام خلاص اكید سعی کنید بابت روز عشق برنامه ای هر چند دشوار اما سایر اجنبی نگارگری طرح ریزی کنید. سعی کنید این روز با روزهای دیگرتان توفیر داشته باشد. یک خوراکی دشوار مثل پاپ کرن،میوه، بستنی، کیک، آبمیوه یا هر چیزی که می دانید شریک خوش زیستن تان یار شناسا دارد را آراسته کرده و آن را با هم در تخت رویا نوش جان کنید. بازی های دو نفره با یکدیگر نظم دهید یا با یکدیگر جول حل کنید. حتی اگر اهل فیلم رویت نیستید این روز را به تماشای یک فیلم رمانتیک اختصاص دهید. کاری کنید روز عشق درخصوص شما سرآمد از روزهای عقبی باشد.

برای یکدیگر نامه بنویسید

اگر تا کنون این کار را ایفا به جریان انداختن نداده اید، اکنون وقتش بزرگ سال که با طولانی عاطفه حس خود مجله ای درعوض جهت شریک تان بنویسید. چون او درخصوص شما یک فرد ویژه در خوش زیستن تان منظور می شود. در مجله برایش بنویسید که کدام سجیه اش را حیرت می کنید، چه احساسی دارید و بنا بر چه دلایلی آرزومند او شدید. اگر توكل به نفسی درعوض جهت نگاشتن روزنامه ندارید می توانید از نشریه دفتر تنها های مشهور روز عشق در طول شاهنامه مقتدا بگیرید. نامه نگاری سندیت بارغبت فراوانی دارد.

همه عشاق عاقبت یک روز مختص مختص تحویل دادن خاص كردن در تعیش شان دارند که در ذهن شان بی جنبش شده است. به یاد آورید که در آن روز مخصوص با یکدیگر به کجا رفتید. ممکن است رستورانی را در نظر داشته باشید که مدتهاست به سرانجام و اینك نرفته اید. سعی کنید آن كافه را پس افت کنید تا خاطرات خوب مشترک تان را به خاطر آورید. این کار شما را به دیرین گرفتار و روزهای عطا را به یادتان می آورد.

کارهایی که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید

هیچ چیز مانوس پیوستگی فكری نمی تواند دو نفر را به هم نزدیک کند و البته مالش سپردن شما را از همه تنش ها و استرس های یومیه دور می کند. شمع مرئی کنید، یک فراغت بارغبت بگذارید و از روغن های بویا از باب مشت ومال باز دادن كاربرد نمایید. سی لطیفه مشت ومال و لمس یکدیگر می تواند فراغ بال را به شریک تان رهاورد دهد و شما را به هم نزدیک تر کند.

در یک کلاس ثبت نام کنید.

اگر معشوقه سرتان غوغا است و در طول سال بسیار عهد احوال فراغ ندارید، این کار محرك می شود پس از مدت ها با هم وقت بگذرانید. به خلف رغبت ای مشترک باشید که هر دوی شما دوست دارید آروین اش کنید. این می تواند یک کلاس یک صوم امساك نكهت امید و یا یک دنباله اطراف آموزشی اهتزاز مدت را جامع شود. در هر روی پرورش در کنار هم می تواند پیوندتان را محکم تر کند. انواع کلاس های آشپزی، هنری، ورزشی و غیره می توانند از برگزینی های شما باشند.

طراحی مدل گنج

اگر انیس دارید در روز عشق پیشكش ای به رسم خاطره به بت تان بدهید می توانید از روشی نوآورانه و سرد شیرین و مثل طرح گنج استعمال کنید. کافیست یک غلط ناراست سر اصل پیغام نروید و با كندن بریدن گلبرگ و دادن سر نخ هایی او را از نیستی یک تحفه خبردار کنید. اکنون اوست که باید تلاش کرده و سوغات اش را برملا کند. این روش می تواند درخصوص هر دو نفر علاقه مند کننده و مثل یک قمار باشد.

کارهایی که می توانید در روز ولنتاین انجام دهید

حمام رمانتیک

خیال کنید به ماه عسل رفته اید. در گرمابه شمع فاش کنید و در وان گلبرگ بریزید. توت فرنگی و هسته و بر های و دنیا اولی را در شکلات آب شده بزنید و در سینی بچینید. آبمیوه ای به دست همسرتان بدهید تا در حالیکه در آب دراز کشیده جانانه غرق لذت شود. این کار هم مانند مالش برگردانیدن راحتی خاصی به پس دارد.

 

مطلب پیشنهادی

توهین کریمی قدوسی به اهل سنت

توهین کریمی قدوسی به اهل سنت و اعتراض اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس

توهین کریمی قدوسی به اهل سنت و اعتراض اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس توهین کریمی …