خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی / یکتا ناصر | تاریخ تولد یکتا ناصر همسر منوچهر هادی

یکتا ناصر | تاریخ تولد یکتا ناصر همسر منوچهر هادی

تاریخ تولد یکتا ناصر

سن یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد چه سالی است

یکتا ناصر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است متولد سال ۱۲ آبان ۱۳۵۷است . اولین فیلم سینمایی وی با فیلم ساقی شروع شد. به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد. او برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»

تاریخ تولد و زندگی شخصی یکتا ناصر

یکتا  در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر خانه‌دار است. به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد. پس از بازی در چند سریال دیگر، وارد دانشگاه شد و و در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل شد. یکتا ناصر با منوچهر هادی بازیگر و کارگردان سینما ازدواج کرده است.

ازدواج با منوچهر هادی

در تاریخ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ منوچهر هادی بازیگر و کارگردان سینما ازدواج کرده است .او نیز در مورد ازدواجش با منوچهر هادی گفت:‌روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارم و حسم نسبت به این ازدواج، مثبت است. پایان سال ۹۴ و شروع سال ۹۵ با این اتفاق مهم در زندگی من و منوچهر هادی رقم خورد و امید دارم همه چیز خوب پیش برود.

عکس ازدواج یکتا ناصر

تاریخ تولد یکتا ناصر چه سالی است

درباره ی jazab98.ir

همچنین ببینید

شهروز سریال پرستاران,شهنام شهابی بازیگر نقش شهروز در پرستاران

شهروز سریال پرستاران | شهنام شهابی بازیگر نقش شهروز در پرستاران

شهروز سریال پرستاران,شهنام شهابی بازیگر نقش شهروز در پرستاران شهروز سریال پرستاران