خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی / یکتا ناصر | تاریخ تولد یکتا ناصر همسر منوچهر هادی
تاریخ تولد یکتا ناصر

یکتا ناصر | تاریخ تولد یکتا ناصر همسر منوچهر هادی

تاریخ تولد یکتا ناصر

سن یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد چه سالی است

یکتا ناصر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است متولد سال ۱۲ آبان ۱۳۵۷است . اولین فیلم سینمایی وی با فیلم ساقی شروع شد. به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد. او برنده جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»

تاریخ تولد و زندگی شخصی یکتا ناصر

یکتا  در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر خانه‌دار است. به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد و در تست انتخاب بازیگر شرکت کرد که در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد. پس از بازی در چند سریال دیگر، وارد دانشگاه شد و و در رشته محیط زیست مشغول به تحصیل شد. یکتا ناصر با منوچهر هادی بازیگر و کارگردان سینما ازدواج کرده است.

ازدواج با منوچهر هادی

در تاریخ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۹۴ منوچهر هادی بازیگر و کارگردان سینما ازدواج کرده است .او نیز در مورد ازدواجش با منوچهر هادی گفت:‌روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارم و حسم نسبت به این ازدواج، مثبت است. پایان سال ۹۴ و شروع سال ۹۵ با این اتفاق مهم در زندگی من و منوچهر هادی رقم خورد و امید دارم همه چیز خوب پیش برود.

عکس ازدواج یکتا ناصر

تاریخ تولد یکتا ناصر چه سالی است

مطلب پیشنهادی

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه | سن گوگوش چند ساله | سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش گوگوش متولد چه سالیه