خانه / فرهنگ و هنر / بیوگرافی / بیوگرافی یونس غزالی بازیگر نقش امیر در سریال وضعیت سفید
بیوگرافی یونس غزالی

بیوگرافی یونس غزالی بازیگر نقش امیر در سریال وضعیت سفید

بیوگرافی یونس غزالی بازیگر نقش امیر در سریال وضعیت سفید

بیوگرافی یونس غزالی

بیوگرافی یونس غزالی

سریال وضعیت سفید محصول سال‌های ۱۳۹۰ در گروه فیلم و سریال شبکهٔ ۳ است.این سریال در زمان پخش پربیننده ترین سریال در تلویزیون بود نقش اول این سریال امیر که پسری عجیب و خجالتی و برای خیلی ها محبوب بود.در این بخش از سایت جذاب ۹۸ بیوگرافی یونس غزالی بازیگر نقش امیر در سریال وضعیت سفید برای شماخوبان بازگو می کنیم.

بیوگرافی یونس غزالی

یونس غزالی متولد۲۶ شهریور سال ۱۳۷۰ در تهران و فرزند اخر خانواده غزالی است او برادر عباس غزالی بازیگر نقش بهروز است.یونس علاوه بر این که بازیگر است، نقاش و گرافیست هم هست. او به شدت به انیمیشن علاقه‌مند است و تصمیم دارد این حرفه را ادامه بدهد. یونس شخصیت خاصی دارد. اصلا به دنبال شهرت نیست. مثلا اگر عکسش روی جلد یک مجله چاپ شود اصلا برایش اهمیت ندارد. یک جوری خاص است. به دنبال علایق خودش است. اینها گفته‌های بازیگر نقش بهروز، درباره برادرش یونس غزالی است.

نحو انتخاب برای نقش امیر

حمید نعمت‌الله کارگردان سریال در مورد انتخاب نقش امیر گفته است: «به لحاظ سنی و ظاهری بازیگری مثل امیر کم بود و بازیگرانی هم که داشتیم چهره‌های شیک داشتند. از تعدادی از علاقمندان تست گرفتیم، اما کسی را با ویژگی‌هایی که در نظر داشتم، پیدا نکرده بودیم. خیلی هم نگران شده بودم، چرا که زمان فیلمبرداری هم نزدیک می‌شد.خیلی به ندرت پیش آمده من کلافه بودنم را به گروه نشان بدهم، اما برای انتخاب بازیگر نقش امیر کلافگی خودم را به گروه نشان دادم و به همه گفتم به مدارس بروند و دنبال چهره‌ای بگردند.

تا اینکه حسن پورشیرازی قرار بود نقشی را بازی کند، یونس غزالی را به ما پیشنهاد داد.وقتی بچه‌ها با او تماس گرفتند، گفت بازی نمی‌کند. من هم بی خیال شدم. تا اینکه یک نفر دیگر یونس را پیشنهاد داد. سرانجام به عباس غزالی زنگ زدیم و به او گفتیم که برادرش را برای بازی راضی کند. وقتی امیر را پیدا کردم به حدی هیجان زده شدم که به گروه سریع گفتم این بازیگر انتخاب شد.»

مطلب پیشنهادی

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه | سن گوگوش چند ساله | سال تولد گوگوش

گوگوش متولد چه سالیه,سن گوگوش چند ساله,سال تولد گوگوش گوگوش متولد چه سالیه